18. 7. 2020

Tommy Guerrero

Dřív, než se Tommy Guerrero pustil do muziky, jeho první láskou byl skateboard, na němž se už od mala proháněl ulicemi San Francisca. V roce 1984 se přidal ke skateboardové společnosti Powell Peralta a stal se jedním z původních členů legendárního týmu Bones Brigade. Vždycky ale býval ovlivněn hudební scénou, proto se jí začal intenzivně věnovat společně se svým bratrem Tonym a v současné době se stal spíše aktivním kytaristou a baskytaristou, který jezdí na prkně jen pro zábavu. Podstatnou část svého času nicméně věnuje také výtvarnému umění a navrhuje design skatů a oblečení.
A jaká že je ta jeho hudba?

Mike Shinoda - fine

Mike před časem vydal nový singl s názvem "Fine", který je součástí soudtracku k ruskému sci-fi thrilleru The Blackout (2019). O čem je film se můžete dočíst tady.
Nyní tu máme videoklip k písni. Tak mrkněte, jak si Mike zahrává s planetou. :) Jinak myslím, že ten song zní super, nechybí tomu náboj, melodie, klidné pasáže střídající tempo. Mike prostě neumí udělat špatnej track.
 
 

Sick Sick Sick!

Dnešní nálada... Už to ani nebylo o tom, že bych ráno vstávala z posledních sil. Šla jsem vyloženě do mínusu. Ten pocit, že jste ze všeho absolutně znechucení, z celého světa, z toho, jak je každý den stejný, musíte se přizpůsobovat, nemůžete žít, jak byste chtěli.
Venku byla zima a pršelo. Těžko na tom hledat něco pozitivního. A jak jsem tak šla do práce zabít další den, vzpomněla jsem si na tyhle dva songy a musela se usmát, jak přesně sedí k mému aktuálnímu rozpoložení.

STARSET - ECHO

Starset dělají nádhernou muziku a tohle je asi můj nejoblíbenější song z jejich nového alba DIVISIONS (2019). Vážně obdivuju, jak dokážou složit tak krásné - a smutné - melodie, které mi mnohdy rvou srdce. Úžasný texty.
Dustin Bates je génius!