18. 7. 2020

Sick Sick Sick!

Dnešní nálada... Už to ani nebylo o tom, že bych ráno vstávala z posledních sil. Šla jsem vyloženě do mínusu. Ten pocit, že jste ze všeho absolutně znechucení, z celého světa, z toho, jak je každý den stejný, musíte se přizpůsobovat, nemůžete žít, jak byste chtěli.
Venku byla zima a pršelo. Těžko na tom hledat něco pozitivního. A jak jsem tak šla do práce zabít další den, vzpomněla jsem si na tyhle dva songy a musela se usmát, jak přesně sedí k mému aktuálnímu rozpoložení.

Of Mice & Men jsem začala poslouchat teprve letos někdy v létě, když mi je doporučil jeden kamarád. Ve skuečnosti mi poslal link na jejich "Mushroom Cloud" a kdo ten track neznáte, no, je to taková hezká písnička. :) Ne vážně, je brutální, že se mi chtělo smát, a hrozně dobrá. Takže to mě přivedlo k téhle kapele. Pak jsem zjistila, že kdysi měli ještě jednoho zpěváka, Austina Carlile. Pak jsem zase zjistila, že musel kapelu opustit ze zdravotních důvodů kvůli Marfanovu syndromu, atd. Chci říct, Austin byl úžasný, něco na tom jeho projevu bylo takové milé, upřímné, pořád se (nejen) na podiu usmíval a hodně mi chybí. Ale na druhou stranu, Aaron Pauley (basák a hlavní zpěvák nyní) odvádí skvělou práci, moc jej obdivuju a podporuju. Vážně, koukněte na nějaký live videa, to stojí za to. Ostatně všichni členové kapely si zaslouží uznání, protože jsou to hodně dobří muzikanti.
Takže tady je video ze studia/rádia, kde ještě zpívá Austin. Ten jeho řev na konci... jako proč ne. :) Video ale nemá moc dobrý zvuk, přijde mi, jako bych měla zalehlé uši, když to poslouchám.
 
Na Sick of It All jsem narazila ani nevím kdy. Pravděpodobně je zmínil v nějakém rozhovoru Dennis Lyxzén z Refused, a tak jsem na ně přišla. Příliš je ale neposlouchám, protože je to souvislá divočina a moc to nevydržím. Musí být hudba hlavně melodická, aby se mi líbila, pak ať je to metal jaký chce. A to u Sick of It All asi postrádám??
Jinak hlas zpěváka Lou Kollera mi celkem připomíná právě Dennise Lyxzéna.
 
Pojďme to oslavit, že je nám to u p****e.
 
 

Žádné komentáře:

Okomentovat