16. 7. 2016

G-Eazy x Bebe Rexha - Me, Myself & I

Stejně to nakonec bude vždycky jen o nás. Ne že bychom byli sobečtí a chtěli na sebe soustředit veškerou pozornost, ale posláním tohohle songu je něco jiného. Jde spíš o smutek nad tím, že nikdo nám nikdy neporozumí lépe než my sami sobě. Na jednu stranu potřebujeme mít lidi kolem sebe a být součástí nějaké společnosti, ale stejně si nakonec musíme nějak poradit sami. Být sami sobě nejlepším přítelem. Musíme se sami rozhodnout. Pokud to má stát za to a pokud to má mít nějaký smysl.
Vždycky jsem podobnou mainstreamovou hudbu a celkově hiphop a rap zavrhovala. Myslela jsem, že je to blivajz. Ale zjistila jsem, že i tady se dá najít něco, co má trochu hlavu patu. Něco, co ke mně bude promlouvat.

"Nepotřebuji, aby mě někdo držel za ruku, i když je noc chladná, uvnitř mé duše je oheň. Nepotřebuji, aby mě něco dostalo skrz tuhle noc, kromě tlukotu mého srdce, který mě drží při životě. Nepotřebuji nic, co mě uspokojí, protože hudba mi dělá dobře a vždycky mě dostává."

Stejně tak scéna, kdy diskutuje sám se sebou, proč se tak chová. "Shut the fuck up." "YOU shut the fuck up!" 

 

G-Eazy se taky povedl, musím říct.

Žádné komentáře:

Okomentovat