Je to jak včera
Co jsme si byli ještě souzeni
Žili jsme si, jako by se nemohlo stát nic špatnýho
Pořád vzpomínám na to
Jak jsem na tebe myslel
Dávám to dohromady kousek po kousíčku
Zjistil jsem, že jsem to měl vědět
Že to jednou skončí
Protože nic netrvá věčně
Důkazem je tahle píseň
Vzpomínka na to
Jak jsem se kdysi cítil naživu
Jak jsem kdysi chtěl žít
Jak jsem býval v pořádku
Jak jsem tě kdysi miloval
Nikdy jsem se necítil tak, jak teď
Kdysi jsem se vznášel
Míval jsem zájem
Nebál jsem se pádu
Nikdy jsem se necítil tak, jak teď
Nedokážu ignorovat tuhle bolest
Předstírat, že to nemá cenu
Vědět, že je ti líp beze mě
Hádám, že jsi měla pravdu
Když jsi mi řekla
Že toho jednoho dne budu litovat
Ale víš, já nejsem ten typ
Abych tě žádal o druhou šanci
Jen abych si odškrtl další lekci
Nechám to uležet
Pokud bych měl ještě někdy milovat
Budu vzpomínat na to
Jak jsem se kdysi cítil naživu
Jak jsem kdysi chtěl žít
Jak jsem byl kdysi v pořádku
Jak jsem tě kdysi miloval
Nikdy jsem se necítil tak, jak teď
Kdysi jsem se vznášel
Míval jsem zájem
Nebál jsem se pádu
Nikdy jsem se necítil tak, jak teď
Vím, že takhle je to asi lepší
Ale přeju si, že bych na to mohl nějak zapomenout
Žádné komentáře:
Okomentovat